Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Łyski – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

225 000 zł2 474 m² 90,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zauważyłeś ofertę "spod lady"? Ciekawe czy jesteś pierwszy. Działka budowlano-rolna: - o powierzchni 2.474 m2 - Od frontu, od strony drogi ma aż 50m, swobodny wjazd bez manewrowania - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

87 400 zł4 370 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferuję Ci sprawdzoną działkę jako agent Fibry z długoletnim stażem. Analiza działki rolnej w Lyskach:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

490 000 zł1 539 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1536 m , położona w miejscowości Łyski, gmina Choroszcz, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i z dogodnym dojazdem do Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 887 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski, obręb Bogunice. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł16 693 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,6663 ha Łyski, gm. Choroszcz mpzp | media w drodze | zabudowa mieszkaniowa z usługami Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,6663 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł21 934 m² 136,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**super lokalizacja nieruchomość położona kilka km od Białegostoku .** Działka rolno usługowa w sąsiedztwie, której dominuje zabudowa przemysłowa: hale, magazyny, przedsiębiorstwa produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 275 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje! Mianowicie : Teren.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2500 m Łyski, gmina Choroszcz Cena: 250 000 zł Biuro nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 2500 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł776 m² 418,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych w miejscowości Łyski, w gminie Choroszcz, w bliskiej odległości od Białegostoku. Każda z działek ma.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 277 m² 74,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1277m 2 znajdująca się w Lyskach obręb Żytna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach oznaczonych symbolami:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 150 000 zł3 749 m² 306,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę bliźniaczą, porosły! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Porosłach (gm. Choroszcz). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

770 000 zł3 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 3500 m położona w Porosłach, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku, to atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

1 750 000 zł4 300 m² 406,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana/usługowa W porosłach Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej działki położonej na granicy miasta Białegostoku w miejscowości Porosły. Działka 4300m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

660 000 zł3 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m w miejscowości Porosły, zaledwie kilka minut od Białegostoku. To idealna oferta dla osób poszukujących terenu o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** porosły *** działka pod inswestycję *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

690 000 zł1 533 m² 450,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Porosły -blisko miasta Polecamy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową. Działka o powierzchni 1533m znajduje się w drugiej linii zabudowy. Jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

225 745 zł755 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości arka oferuje do sprzedaży działki o zróżnicowanych powierzchniach, które są położone na terenie gminy Choroszcz, w miejscowości Porosły-Kolonia, działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

299 000 zł1 240 m² 254,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1240 m Porosły Kolonia mpzp, prąd, dogodna lokalizacja! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1240 m , położona w urokliwej miejscowości Porosły Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

800 000 zł2 455 m² 325,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - oferta na wyłączność tylko w premium nieruchomości Działka budowlana 2 455 m - Porosły-Kolonia, gmina Choroszcz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

694 800 zł4 632 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki z dostępem do rzeki, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 4632 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łyski +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kamionki

Lyski,śląskie

338 000 zł16 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Urodzajna ziemia - mady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lyski

Lyski,śląskie

450 000 zł2 985 m² 150,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa W świetnej lokalizacji! nowa cena! ***oferta na wyłączność*** Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 2985 m 2 , położoną w Lyskach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Lyski,śląskie

670 000 zł6 900 m² 97,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W lyskach Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni ok. 6.900 m2 (z możliwością podziału geodezyjnego), zlokalizowaną w gminie Lyski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Lyski,śląskie

140 000 zł7 600 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jest to działka rolna o powierzchni 7.600 m2: - Działka aktualnie jest uprawiana , daje plony - Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łyski

Łyski,podlaskie

219 000 zł612 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w miejscowości Łyski- zaledwie 3 km do Białegostoku, położona w strategicznym punkcie trasy Białystok- warszawa. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łyski

Łyski,podlaskie

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę z ogromnym potencjałem.Od granic Białegostoku zaledwie 2 km. Powierzchnia wynosi 3000 m2. Kształt prostokąta.Wymiary działki około 78 m na 40 m. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łyski

Łyski,podlaskie

870 000 zł3 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Łyskach gmina Choroszcz. Działka objęta mpzp pod budownictwo jednorodzinne i bliźniacze. Działka posiada pełne uzbrojenie (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lyski

Lyski,śląskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dwie ł adne działki budowlane w Lyskach (powiat rybnicki, gmina Lyski) o powierzchni 800 m2 i 970 m2. Działki znajdują się w drugiej linii zabudowy i są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Warszawska

Łyski,podlaskie

7 900 000 zł22 000 m² 359,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny w znakomitej lokalizacji we wsi Łyski bezpośrednio przy drodze serwisowej trasy S8 Białystok-Warszawa W sąsiedztwie przeważająca zabudowa produkcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa

Łyski,podlaskie

270 000 zł901 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka blisko Białegostoku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej przy ulicy Łąkowej w Łyskach , gmina Choroszcz. Działka znajduje się 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Łyski,podlaskie

1 569 760 zł19 622 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna zlokalizowana w miejscowości Łyski gm. Choroszcz. Parametry działki: - ziemia rolna, - powierzchnia 19 622 m , - dojazd drogą gruntową gminną, - złożony wniosek do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łyski

Łyski,podlaskie

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę z ogromnym potencjałem. Od granic Białegostoku zaledwie 2 km. Powierzchnia wynosi 3000 m2. Kształt prostokąta. Wymiary działki około 78 m na 40 m. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łyski

Łyski,podlaskie

2 500 000 zł9 733 m² 256,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej z Białegostoku na Warszawę. Media: woda, prąd, kanalizacja, sieć telekomunikacyjna. Kontakt Artur Miłkowski tel.lub tel. Niniejsza oferta nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lyski

Lyski,śląskie

120 000 zł1 471 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę o pow. 1471 m2 położona w Lyskach przy ul. Krótkiej. Działka płaska w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łyski

Łyski,podlaskie

469 000 zł1 400 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlano - usługowa W miejscowości łyski pod białymstokiem *** Zapraszam na prezentację działki położonej w miejscowości Łyski w bliskiej odległości od Białegostoku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łyski

Łyski,podlaskie

2 910 167 zł9 733 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W bewe Nieruchomości: duża, atrakcyjna działka położona przy Szosie Warszawskiej we wsi Łyski. Teraz nowa cena: 299 zł/m2! Dla konkretnego Klienta jeszcze do negocjacji! Bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łyski

Łyski,podlaskie

2 500 000 zł9 733 m² 256,86 zł/m²

 

 

 

Łyski,podlaskie

2 910 167 zł9 733 m² 299 zł/m²

 

 

 

Łyski,podlaskie

2 910 167 zł9 733 m² 299 zł/m²

 

 

 

Łyski,podlaskie

199 000 zł833 m² 238,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka blisko Białegostoku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej przy ulicy Kwiatowej w Łyskach , gmina Choroszcz. Działka znajduje się 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Łyski

Łyski,podlaskie

1 936 867 zł9 733 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 9733 m2 w miejscowości Łyski gmina Choroszcz. Świetny dojazd z Białegostoku, bezpośrednio przy drodze krajowej S8. Działka o kształcie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij